Strona główna » Płatności

Płatności

 

WARUNKI PŁATNOŚCI ZA ZAKUPIONY TOWAR:

Akceptowane formy płatności
1. Podstawową formą płatności jest płatność gotówkowa przy odbiorze towaru w siedzibie firmy Martom BHP ul. Bystrzycka 69c Wrocław 54-215 Wrocław lub przy dostawie towaru bezpośrednio przez firmę Martom BHP.
2. Jeżeli formą płatności jest gotówka, towar zostanie odebrany lub wysłany niezwłocznie lub w terminie określonym przez klienta, nie dłuższym jednak niż 7 dni od daty złożenia zamówienia.
3. Płatność Elektroniczna - po złożeniu zamówienia i wybraniu metody płatności elektronicznej, klient zostaje przekierowany na stronę PayU, gdzie może dokonywać wyboru metody płatności. Metody płatności są przedstawione poniżej. W przypadku tego rodzaju płatności, po potwierdzeniu płatności przez system PayU, zamówienie zostanie niezwłocznie przekazane do realizacji.

4.  Płatność przy odbiorze osobistym zamówionego towaru w naszym punkcie handlowym:
- płatność gotówką
- płatność kartami płatniczymi Visa, MasterCard, Maestro
- płatność kodem BLIK
5. Płatność Pobraniowa - towary zostaną dostarczone przez firmę transportową. W tej formie płatność następuje w momencie dostarczenia towaru i uiszczenia wymaganej kwoty kurierowi.
6. Przy zamówieniach z formą płatności przedpłata na konto wystawiana jest faktura proforma na podstawie której Klient dokonuje przedpłaty.
7. Przedpłata na konto na podstawie otrzymanej faktury proforma na rachunek bankowy Martom BHP:
CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA
PL11194010765249093800000000
8. Jeżeli formą płatności jest przedpłata na konto, towar nie zostanie wysłany lub odebrany do momentu zaksięgowania pełnej kwoty wartości zamówienia na rachunku bankowym Martom BHP. Kwota płatności obejmuje cenę towaru oraz koszt transportu, a klient otrzyma dokumenty VAT.
9. Brak zapłaty za zamówienie w terminie 7 dni od daty otrzymania przez klienta faktury proforma spowoduje anulowanie zamówienia i rezerwację towaru.
10.  Klient dokonujący płatności w formie określonej w 4 lub 5 zobowiązany jest w tytule przelewu podać numer faktury proformy, który jest opłacany.
11. W przypadku opóźnienia w zapłacie za zakupiony towar Martom BHP może podjąć decyzję o wstrzymaniu realizacji  zamówienia klienta. Martom BHP może utrzymać wstrzymanie realizacji zamówień do czasu, gdy na koncie Klienta nie będzie zaległości w płatnościach.
10. Jeżeli terminem zapłaty jest dzień ustawowo wolny od pracy, terminem zapłaty jest jeden dzień roboczy przed terminem zapłaty.
12. Klient ponosi opłatę za wysyłkę zakupionego towaru. Opłata ta jest obliczana na podstawie wagi i wymiarów zamówionego towaru i może różnić się od podanej na stronie https://www.martombhp.pl
13. Zapłata za towar w terminie określonym w dokumencie VAT (faktura proforma) jest równoznaczny z akceptacją ceny przez klienta w tym dokumencie.


Przejdź do strony głównej
Martom BHP - sklep BHP
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Potwierdzam